Markalarımızı Tanıtalım: Superchips

Markalarımızı Tanıtalım: Superchips

Markalarımızı Tanıtalım: Superchips

Son dönemlerde üretilen araçlarda bulunan elektronik kontrol ünitesinde yer alan orijinal yazılımın araç sahiplerinin istekleri doğrultusunda değiştirilmesi işlemi modifiye sektörünün gözde uygulamaları arasında yer almaktadır. Bu işleme piyasa genelinde chip tuning denilmektedir. Bu işlem sayesinde araçta bulunan orijinal yazılımlar istekler doğrultusunda değiştirilmekte ve bu sayede aracın sahip olduğu mevcut performans değiştirilmektedir. Otomobil üreticileri aracın motorunu dizayn ederken sadece meydana gelecek performans üzerine düşünmezler. Aracın performansını geliştirmeye yönelik çalışmalar yapılırken bunun yanı sıra aracın yakıt ekonomisini, meydana gelebilecek herhangi bir uygunsuz durumu, uygun olabilecek kullanım koşullarını, sürücülerin tasarruf etmek adı altında kalitesiz yakıt kullanabilme ihtimalini bunun yanı sıra araca kötü ve eksik bakım yapıla bilme ihtimali gibi birçok durum göz önünde bulundurulmakta ve birtakım önlemler alınmaktadır. Bu gibi durumlar karşısında birtakım önlemler alındığı için aracın performansı olumsuz yönde etkilenmektedir. Bu gibi durumlar sürekli tekrarlandığı için, günümüzde üretilen birçok araçta superchips tercih edilmektedir. Superchips tercih edilmesi sonucunda, arabanın bakımını düzenli olarak aynı zamanda bu bakımı iyi ve kaliteli bir şekilde yaptıran, aracın kullandığı yakıttan herhangi bir oranda taviz vermek zorunda kalmayan ve tasarruf etme zorunluluğu olmayan, aracın sahip olduğu yazılımların istekler doğrultusunda değiştirilmesi sonucunda  bu işlemin uygulandığı her çeşit motordan yaklaşık olarak %10 civarında tork ve güç artışı sağlanabilmektedir.

Araçların Kişiselleşmesine Olanak Sağlayan En Etkili Modifiye Yöntemi Nedir?

Üretilen araçlar farklı markalara ve farklı özelliklere sahip olduğu için bu araçların sahip olduğu motor özellikleri de belirli oranda farklılık göstermektedir. Aynı zamanda araçlar marka ve model farklılığı gösterdiği için sahip oldukları kontrol ünitelerinde de farklılıklar bulunmaktadır. Araçların motorlarında ve kontrol ünitelerinde belirli oranda farklılıklar bulunduğu için superchips birçok marka araca özel olarak geliştirilmekte ve özel olarak uygulanmaktadır. Çoğunlukla superchips, Audi, Seat, Mercedes ve BMW gibi birçok farklı marka ve modeldeki araca farklı chip tuning metodları geliştirmektedir. Bunun yanı sıra nasıl ki superchips her farklı markaya farklı bir chip tuning metodu uyguluyorsa her markanın modeline de aynı şekilde farklı metodlar uygulamaktadır.

Superchips markasının araçlarda meydana getirdiği olumlu değişiklikler ve araç sahiplerinin istekleri doğrultusunda meydana gelen bu değişikliklerin tam anlamı ile beklentileri karşılaması bu markanın daha çok birey tarafından koşulsuz bir şekilde tercih edilmesine olanak sağlamıştır. Superchips ile araçlar hem daha çok kişiselleşmekte hem de araca hiçbir şekilde zarar gelmemektedir. Superchips’i tercih etmek için birçok neden bulunmaktadır. 1977 yılından beri dünya üzerinde chip tuning hizmeti veren ilk firmalar arasında yer alan superchips bunun yanı sıra piyasada bulunduğu 40 yıl boyunca iyi bir tecrübeye sahip olmuş ve bu tecrübe ile mevcut işlerini yürütmeyi sürdürmüştür. Uygulama yapılan araç sayısı bakımından ve uzun yıllardır aynı yerde hizmet verme başarısından dolayı ülkemizde de lider olan tek firma superchipstir. Aynı zamanda bu firma ülkemizin 8 farklı şehrinde bayilikler oluşturmuş ve böylelikle insanlara daha hızlı ulaşmayı ve işlemleri daha hızlı gerçekleştirmeyi hedef olarak belirlemiştir. Superchips yılların verdiği tecrübeye dayanarak yurtdışı ile birebir satış fiyat garantisini tüm müşterilerine sunmak ile birlikte uygulama yaptığı araçlarda en yüksek performansı sağlamak yerine herhangi bir sorunla karşılaşmamayı benimsemiş ve bu durum sayesinde tüm dünyada binlerce bayii oluşturmuş bu bayiler ile optimum performans hizmeti sunmaktadır.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Call Now Button