+90 212 276 19 01   +90 212 285 10 57    Yandex Harita   
Diesel Box Tuning | BTG Maslak

Diesel Box Tuning

Diesel Box Tuning

Diesel Tuning modulleri sayesinde %35- %25 oranında turbo dizel motor performansını arttırmak , %10- %15 oranında ise yakıt tassarufu sağlamak elinizde. Bu sistemin prensibi gayet basit. Ünitemiz ECU ve aracınızın enjeksiyon sistemi arasında küçük bir modül bağlantısıdır. Diesel Tuning modülleri otomobil üreticileri tarafından kullanılan konnektörler ile aynılarını kullanmaktadır. Bu da hiçbir orijinal parçayı kesmeden üniteyi montaj etmenizi sağlar. Aracınızı satarken yada servise giderken dilerseniz kolaylıkla bu üniteyi çıkarabilir sonra tekrar takabilirsiniz. Aracınızı satmanız durumunda ise yine bu üniteyi çıkartıp bir çok araçta değerlendirebilirsiniz.

Diesel Tuning modüllerinin rakiplerinden farkı çok detaylı ayarlanabilir olmasınıdır. Alt devirdeki gücünüzden , turbo basıncınıza kadar ayar yapılabilmektedir. Bildiğiniz gibi yeni jenerasyon diesel araçlarda DPF denilen özel bir katalitik sistemi bulunmaktadır ki bu tip araçlara 2 kanallı modüller uygulanabilmektedir. 1. kanal yakıtınızı ayarlarken , 2. kanal ise turbo basıncınızı ayarlamaktadır.

Benzinli Turbo olan araclarda maximum ve sorunsuz performans için 4 kanaldan bağlantı yapılmaktradır. Yakit , Turbo Basıncı , Manifold Basıncı ve Hava Akış Metre’ den baglanılarak taahud edilen güçleri almanız sağlanır. Bazı markalarda Yakıt müşürüne bağlantı yapılmadan yüksek veriler taahüd edilse de üst devirlerde bu güç artışlarının yakalanması ne yazık ki mümkün değildir.

Superchips firması da yüksek kalitesi ve programlanabilme özelliğinden dolayı EPC modullerini kullanmaktadır.

Diesel Tuning Box’ın resmi web sitesine ulaşmak için: http://www.dieseltuning.nl
Kendi aracınızda ücretsiz test sürüşü yapmak ve gücü hissetmek için sizleri mağazamıza bekliyoruz.