Superchips (Chip Tuning)

Superchips (Chip Tuning)

Otomobil üreticileri bir motoru dizayn ederken sadece performans üzerine düşünmezler. Onlar, otomobillerde yakıt ekonomisini, uygun olmayan kullanım koşullarını, kalitesiz yakıt kullanılabileceğini, eksik ve kötü bakım yapılabileceğini göz önünde bulundurarak bazı önlemler alırlar ve bu da motorun performansını olumsuz yönde etkiler.

Superchips 4
Superchips 3

İşte bu noktada superchips, arabasının bakımlarını düzenli ve iyi bir şekilde yaptıran, yakıt ekonomisinden bir miktar taviz vermek zorunda kalmadan farklı bir yazılımla motoru yöneterek(ecu upgrade), her türlü motordan %10 civarı güç ve tork artışı alınmasını sağlar.

Farklı markalarda otomobillerin farklı motor ve kontrol ünitesi özellikleri olduğu için Superchipsfarklı markalara(Audi Chip Tuning, BMW Chip Tuning, Seat Chip Tuning, Mercedes Chip Tuning) özgü farklı chip tuning metotları geliştirmiştir. Ayrıca her markanın modeline özel(BMW 520d-320d Chip Tuning, Audi A4-A5-A6 Chip Tuning, Seat Leon Cupra Chip Tuning, Volkswagen Scirocco Chip Tuning gibi..) metotlar uygulanmaktadır.

Superchips
Superchips 2

Neden Superchips’i Tercih Etmelisiniz ?

  • Yaklaşık 40 yıllık tecrübesiyle 1977 yılından beri Dünya pazarında chip tuning yapan ilk firmalardan biridir.
  • Ülkemizde 15 Senedir aynı yerde hizmeti sunulan ve uygulama yapılan araç adeti ile lider olan tek firma Superchips’dir.
  • Superchips maximum performansdan ziyade sorunsuzluğu ilke edinmiştir bu yüzden dünya çapındaki 2500 bayi ağı ile optimum performans sunar.
  • Hızlı hizmet garantisi ile Superchips yazılımı 1-2 saat içerisinde aracınızın şase numarasına göre birebir firma tarafından gönderilir ve bizim tarafımızdan yüklenir.
  • Ülkemizde 8 ayrı şehirdeki bayilerimiz tarafından hizmet alabilme avantajı.
  • Yurt dışı ile birebir satış fiyat garantisi.
  • Ve belki de en önemlisi 10.000 araca chip tuning uygulamış olmamızın verdiği tecrübeyle aracınızın beyin ünitesine işlem süresince vermiş olduğumuz garanti.

 

Ne Kadar Kazanç Elde Edilir ?

Superchips Chip Tuning bir chip programı yazarken o aracı özel bir dinamometreye bağlar ve o aracın tüm ince ayarlarını yapar. Yani tüm ateşleme avansı ve yakıt püskürtme stratejilerini, yakıt tasarrufunu günlük kullanımda çok etkilemeden maksimum performans öncelikli hale getirir. Bu sayede atmosferik araçlarda yaklaşık %10 beygir gücü ve tork artışı elde edilir. Bu güç artışı aracın tam gaz kullanımında aracın genel performansını arttırırken, günlük kullanım koşullarında çok daha canlı ve hızlı tepki verir hale getirir.

Aracınızın ne kadar güç kazanacağını öğrenmek için

www.superchips.co.uk

Turbo Araçlarda Chip Tuning ?

Turbo araçlardaki chip tuning uygulamalarında, diğer araçlardaki uygulamalarda yapılan tüm ayarların yanında motorun Turbo Basıncı da arttırılarak %35’lere varan güç ve tork kazançları elde edilebilmektedir.

Benzinli veya dizel(Diesel Chips & Peugeot HDI-Ford TDCI-Audi TDI Chip Tuning vs…) tüm turbo beslemeli motorlara yapılabilen bu uygulama sonucunda başka hiçbir modifiye işlemine gerek kalmaksızın elde edilen güç artışı inanılmaz boyutlardadır.

Superchips Chip Tuning, turbo beslemeli motorların dayanıklılığını ve performansını arttırmak için chip tuning‘in yanında ayrıca özel turbo modifikasyon ekipmanları da sunmaktadır.

Chip Tuning Fiyatı

Superchips Chip Tuning fiyatı araçtan araca farklılık gösterebilmektedir.
Aracınızın marka ve modeline uygun chip tuning fiyatını öğrenmek için lütfen telefon ile bilgi alınız: 0 (212) 276 19 01

Call Now Button