Tuning Parçaları Nelerdir?

Tuning Parçaları Nelerdir?

TUNİNG PARÇALARI NELERDİR?

 

Lüks araçlar için dahi araç sahiplerinin farklı talepleri bulunmaktadır. Araç yazılımlarını değiştirerek veya araçların dış görünüşüyle farklılıklar oluşturarak kişiselleştirilmesi istenmektedir. Bu yöntemlerden en çok kullanılanı ise modifiye yöntemidir ve bu yöntemle araçlar farklılaştırmakta, daha özel hale getirilip modifiye yöntemleri de kendi içerisinde birçok türe ayrılmaktadır. Çok az para harcayarak araçlarda oluşturulan yazılım değişiklikleri ile büyük değişiklikler oluşturulabilmektedir. Tuning uygulamaları BTG Maslak tarafından gerçekleştirilen aracınızın kişileştirme ve özel hale getiren uygulamalardandır. Araçlarda meydana getirilen yazılım değişikliklerinin mevcut olan kurum ve kuruluşlar tarafından chiptuning denilmektedir. Chip tuning aracın sahip olduğu motoru bir beyin tarafından bir başka deyişle elektronik bir şekilde kontrol ünitesi üzerinden yönetilen ve piyasadaki diğer araçlar için geçerli olan tork ve beygirini artırmak için uygulanan sistemlere verilen isimdir. Araç yazılımları sayesinde elde edilen başarılı uygulamalar sonucunda araç servislerinin beklentileri karşılanmakta ve araçlar daha seri bir şekilde kullanılabilir hale gelmektedir. Araç firmaları araçlarda kullanılan motorları çeşitlendirmek için ve araç sahiplerinin daha düşük maliyette araçlarına istedikleri hale getirebilmelerini sağlamak için Chip Tuning uygulamalarını tercih etmektedirler. Araçlarda bulunan yazılımların oldukça dikkatli bir şekilde biçimlendirilmesi gerekmektedir ve araç yazılımları yapılırken uyulması gereken kurallar muhakkak bulunmaktadır. Bu kurallara uyulmadığı takdirde araçta istenilen seviyede bir kişiselleştirme meydana gelmez ve aracınızda kimi zaman sorunlar ortaya çıkabilir. Bu nedenle BTG Maslak gibi kaliteli bir araç modifiye firmasından hizmet talep etmek aracınızın güvenli olmasını sağlamaktadır.

Aracınızın beyninde yani yazılımında yapılan değişikliklerde bu işlemi gerçekleştirecek olan firmalara özellikle dikkat etmek şarttır. Araç yazılımlarının yapıldığı araçlar beyin olarak otomobiller, traktör, otobüs, kamyon, motosiklet, iş makinesi ve makinelerdir. Mevcut araçlara uygulanacak olan Tuning uygulamasını gerçekleştirecek olan firmalarında ne tür bir uygulama yaptığını gözlemesi ve dikkat etmesi gerekmektedir. Uygulanacak olan yazılımların nasıl bir oranda hazırlandığı belli olmalıdır ve buna bağlı olarak da istediğiniz doğrultuda yazılım hazırlayan firmalar araç sahiplerinin tercihi olmamalıdır. Tuning uygulamaları ve Tuning parçaları için sizler de BTG Maslak kalitesine güvenmeli ve 17 yıldır bu sektörde hizmet veren BTG Maslak firmasının çalışmalarından yararlanmalısınız. Her marka ve modele uygun bir şekilde araçlarınızda kişiselleştirme sağlayan ve tam da sizin istediğiniz araçları sizlere kazandıran BTG Maslak sektörde vermiş olduğu hizmetler ile ve süper araç dizaynı sayesinde lider konuma gelmektedir.

Araçlarınızın orijinal hallerinde hiçbir değişiklik meydana getirmeden güvenli bir şekilde araçlarınıza daha verimli bir kullanım sağlayan ChipTuning uygulamaları ve modifiye yöntemleri araçların yazılımlarında yapılan değişiklikler veya dış yapısında meydana getirilen değişiklikler olmak üzere farklı çeşitlerde gerçekleştirilmektedir. Tuning uygulamaları yapılırken yapılacak olan firmanın kalitesi çok önemlidir ve bu nedenle 17 yıldır gerçekleştirmiş olduğu tecrübeli çalışmaları ile dikkatleri çeken BTG Maslak araçlarınızı kişiselleştirme talep edebileceğiniz firmalardan biri olarak hizmet vermektedir. Tuning parçaları Tuning uygulamaları ve araçlarınızda talep edeceğiniz diğer değişiklikler için sizlere kaliteli hizmet sağlayabilecek en doğru yazılımlar ile daha kullanılabilir hale getirecek olan BTG Maslak sağlamış olduğu tuning parçaları ve Chip Tuning uygulaması ile araçlarınıza konforu, rahatlığı ve daha aktif kullanımı sağlamaktadır. Oldukça kısa süre içinde gerçekleştireceğiniz Tuning uygulamaları sayesinde araçlarınızı çok daha fazla sevecek ve kullanırken çok daha fazla zevk duyacaksınız. BTG Maslak güvencesiyle bu işlemleri yaptırmak da sizin gönül rahatlığı ile aracınızın kullanmanızı sağlayacak ve aracınızda hiç bir sorunu yaşamayacağınızdan emin olmanızı sağlayacaktır.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Call Now Button